O firmie

Firma DPK System specjalizuje się w dystrybucji systemów sygnalizacji włamania i napadu. Jesteśmy importerem i dystrybutorem systemów alarmowych JABLOTRON ALARMS na terenie Polski od 1996 roku.

Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na zapewnienie Państwu wysokiej jakości pomocy technicznej zaczynając od zaprojektowania systemu, sformułowania oferty dla klienta, jak również zaprogramowania urządzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 jak również po godzinach pod numerami 600 059 887 i 606 318 573. Oferowane przez nas produkty JABLOTRON to wysokiej jakości przewodowo-bezprzewodowe systemy alarmowe. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty CE oraz certyfikaty TECHOM w klasie C. Urządzenia objęte są pięcioletnim okresem gwarancji.

Realizujemy zamówienia zaraz po przesłaniu faksem (012 288 23 75 wew. 202) lub mailem ([email protected]). Towar dociera do naszych klientów w ciągu 24 godzin od zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Organizujemy szkolenia i warsztaty dla firm instalacyjnych na terenie całej Polski. W przypadku zapotrzebowania organizujemy indywidualne szkolenia w siedzibie naszej firmy w Wieliczce lub na miejscu u Państwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

X