Przykłady zastosowań urządzeń JABLOTRON

JABLOTRON 100

 • Przykłady zastosowania JA-110I oraz JA-111I

  Na rynku zabezpieczeń można znaleźć szeroką gamę systemów alarmowych od małych poprzez średnie, czy duże przystosowane do rozległych obiektów. Producenci alarmów proponują różne rozwiązania oparte o standardowe czujki ruchu, czujki środowiskowe czy pożarowe. Jednak nie wiele firm udostępnia połączenie ochrony z dużą funkcjonalnością i łatwością obsługi dla użytkownika.
   
 • Otwieranie bramy garażowej (JA-185J)

  Zdalne sterowanie bramą wjazdową lub garażową bez konieczności pamiętania o pilocie.
  System alarmowy JABLOTRON 100 oferuje wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań automatyki domowej tj. sterowanie oświetleniem, bramy wjazdowej na posesję lub garażowej, rolet oraz zraszaczy w ogrodzie. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest sterowanie bramą garażową z modułu zamontowanego w samochodzie. Dwukrotne mrugnięcie światłami lub użycie sygnału dźwiękowego otwiera bramę.
   
 • Jeden system alarmowy dla wielu biur (JA-106KR)

  Jeden system alarmowy dla wielu niezależnych biur. Czy to możliwe?
  System alarmowy Jablotron 100 jest nowoczesnym systemem, który z powodzeniem możemy stosować w lokalizacjach wielostrefowych takich jak np. biura. Centrala posiada możliwość podziału na 15 niezależnych stref, które można przyporządkować do dowolnie wyodrębnionych obszarów. Rozwiązanie to pozwala na znaczne ograniczenie kosztów, zachowując przy tym wszystkie funkcjonalności systemu.
   

OASiS

 • Zabezpieczenie samochodów dostawczych przed kradzieżą paliwa

  Skuteczne zabezpieczenie pojazdów dostawczych przed kradzieżą paliwa oraz towaru.
  Coraz częstszym problemem są kradzieże paliwa (ładunku) z pojazdów dostawczych, znajdujących się na terenach baz i mimo że parkingi te są ogrodzone i strzeżone problem narasta. Rozwiązać ten problem możemy w prosty i skuteczny sposób, wystarczy informacja o manipulowaniu przy wlewie paliwa (drzwiach naczepy) przez niepożądaną osobę, którą otrzymamy na bieżąco, już w momencie próby kradzieży.
   

PROFI

 • Mini-alarm / dzwonek bezprzewodowy

  Mini-alarm i dzwonek bezprzewodowy oparty na systemie alarmowym PROFI firmy JABLOTRON
  Samodzielny, bezprzewodowy mini-alarm do zabezpieczenia pomieszczeń i / lub wolnostojących obiektów typu garaż. Powiadomienie o zagrożeniu poprzez sygnał akustyczny. Uzbrajanie / rozbrajanie systemu alarmowego pilotem. Rozwiązanie oparte o odpowiedni dobór urządzeń mających zastosowanie w bezprzewodowych systemach alarmowych PROFI - Jablotron.