Nowy system JA-80 OASIS

  • Sercem systemu jest JA-80K Centrala alarmowa. Posiada ona 50 adresów dla urządzeń bezprzewodowych, 50 kart zbliżeniowych., 2 partycje. Zasilanie z sieci oraz z akumulatora.
  • W systemie OASIS wykorzystano pasmo 868MHz. Zasięg pracy wynosi do 600 metrów w terenie otwartym. Komunikacja bezprzewodowa jest regularnie testowana.
  • Urządzenia zasilane są przez baterie litowe (3V), które przeciętnie wystarczą na 3 lata użytkowania systemu. System samoczynnie sprawdza stan baterii i poinformuje o ich niskim poziomie.
  • System OASIS nie tylko zabezpieczy twój dom, ale może również chronić samochód zaparkowany przed domem lub w garażu. Wystarczy tylko po zaparkowaniu pojazdu wcisnąć klawisz A na klawiaturze. Mini moduł RC może być wykorzystany w samochodzie w celu otwierania/zamykania bramy wjazdowej lub garażowej.
  • Twój telefon komórkowy umożliwi ci sterowanie również urządzeniami zewnętrznymi podłączonymi do systemu alarmowego (ogrzewanie, oświetlenie, rolety, itp.) poprzez wiadomości SMS lub wdzwonienie się do systemu i sterowanie nim z klawiatury telefonu w identyczny sposób jak z klawiatury systemowej.

JA-80H Klawiatura zewnętrzna
Klawiatura zewnętrzna z wbudowanym czytnikiem kart. Podłączana do centrali poprzez interfejs WJ-80. Dostępna również w wersji JA-60N – czytnik kart bez klawiszy.

PC-01 Karta zbliżeniowa/ PC-02 brelok
Możliwość przypisania do jednej centrali do 50 kart zbliżeniowych. Karat może być zastosowana również w połączeniu z cyfrowym kodem PIN.

JA-80P Czujnik ruchu
C
zujnik ruchu PIR, pozwala chronić powierzchnię do 112 m2. Cyfrowa obróbka sygnału pozwala na uniknięcie wzbudzania fałszywych alarmów.

JA-80PB Czujnik dualny
Czujnik ruchu PIR wraz z czujnikiem zbicia szkła. Cyfrowa obróbka sygnału zapewnia wysoką odporność na fałszywe alarmy

JA-80A Syrena zewnętrzna
Zupełnie bezprzewodowa syrena zewnętrzna w odpornej na środowisko obudowie. Jest zasilana baterią litowa o żywotności od 3 do 5 lat (w zależności od częstotliwości występowania alarmów)

JA-80L Syrena wewnętrzna
Bezprzewodowa syrena wewnętrzna z funkcją dzwonka do drzwi.

JA-80S Czujnik dymu
Połączenie wysokiej jakości czujnika optycznego z czujnikiem temperatury. Posiada wbudowaną syrenkę.

JA-80M Kontaktron
Czujnik otwarcia drzwi, umożliwia również podpięcie do niego czujników przewodowych.

JA-82M Czujnik otwarcia okien
Niewidoczny czujnik magnetyczny, może być montowany w każdej framudze okien spełniających standardy EURO.

WJ-80 Interfejs
Interfejs do połączenia przewodowej klawiatury zewnętrznej z centralą alarmową.

UC-82 Odbiornik
Dwukanałowy odniornik. Zasilany
12VDC.