Nowe produkty JABLOTRON

 JA-89P jest bezprzewodowym zewnętrznym pasywnym czujnikiem podczerwieni zaprojektowanym w taki sposób by wykrywać ruch człowieka na chronionym obszarze. W detektorze wykorzystana została optyka firmy Optex. Dzięki zastosowaniu podwójnej optyki możliwość wzbudzenia fałszywego alarmu zredukowana została do minimum. Czujnik posiada styki sabotażowe dzięki czemu przy próbie zniszczenia lub usunięcia urządzenia wzbudzony zostanie alarm. Czujnik współpracuje z systemem OASIS.

 

 JA-85P to czujnik ruchu PIR w wersji mini. Cyfrowa obróbka sygnału zapewnia wysoką stabilność i odporność na fałszywe alarmy.
Może być stosowny z centralą, odbiornikami UC i AC, syrenką wewnętrzną JA=80L oraz autoalarmami serii CA-18xx.

 

 JA-80BT po podpięciu do centrali umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerem i programowanie oraz sterowanie systemem przy użyciu oprogramowania ComLink.

 

 

 

 

 AS-80 może współpracować z urządzeniami takimi jak: zamki do drzwi, bram, system alarmowy. Zestaw kontroli dostępu składa się z dwóch elementów – klawiatury JA-80H i/lub czytnika kart zbliżeniowych JA-80N oraz jednostki AS-80 z wbudowanym zasilaczem.

Do jednej jednostki AS-80 można podpiąć jedną lub dwie klawiatury.

Komunikacja pomiędzy jednostką a klawiaturą odbywa się w sposób przewodowy przy zastosowaniu wyszukanych protokołów transmisji. Do systemu można przypisać 120 kodów użytkownika i/lub kart zbliżeniowych. Przycisk wyjścia może służyć do otwierania drzwi z wewnątrz budynku.

Klawiatura jest wykonana z plastyku z podświetlanymi klawiszami.

Klawiatura JA-63F przeznaczona jest do programowania i sterowania systemami serii PROFI i MAESTRO. Klawiatura wyposażona jest w podświetlane klawisze, diody LED oraz wyświetlacz. Klawiatura komunikuje się z centralą alarmową w sposób bezprzewodowy.

Klawiatura JA-63F posiada wejście przeznaczone do podpięcia czujnika otwarcia. Urządzenie posiada wyłącznik sabotażowy oraz opcję sprawdzania ilości prób wprowadzenia prawidłowego kodu dostępu. Klawiatura przeprowadza regularny auto-test i przesyła raport do centrali alarmowej.