Premiera nowego systemu Jablotron JA-100

Nowość! System alarmowy jABLOTRON ALARMS JA-100W trakcie targów IFSEC 2011 w Birmingham (Wielka Brytania)  Jablotron po raz pierwszy zaprezentował nowy bardzo unikalny oraz uniwersalny system alarmowy. Może on być wykorzystywany przy rozbudowanych instalacjach oraz dla budownictwa jednorodzinnego. System ten elastycznie dopasowuje się do potrzeb każdego klienta.

Pierwszym impulsem dla opracowania tego nowego w branży zabezpieczeń systemu były słowa wypowiedziane przez właściciela firmy Jablotron:
Musimy bardzo dokładnie i uważnie wsłuchać się, w to, czego oczekuje od nas rynek. Potrzebujemy bardzo elastycznego systemu alarmowego. Takiego, który będzie mógł być stosowany dla rozległych instalacji oraz dla zabezpieczenia mniejszych obiektów, jak domy i mieszkania. Przy tym wszystkim rozwiązanie to ma być przyjazne i łatwe w instalacji, użytkowaniu i obsłudze…”.

Wszystkie te żądania i założenia zostały spełnione i tak powstał rewolucyjny system, sygnowany skrótem EFS (Easy-Smart-Flexible / Prosty-Inteligentny-Elastyczny).

Nowy system alarmowy JA-100 będzie dostępne w sprzedaży z początkiem 2012 roku.