Szkolenia

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za udział w naszych szkoleniach z zakresu bezprzewodowych systemów sygnalizacji włamani i napadu JABLOTRON.

 

Jednocześnie informujemy, iż od stycznia 2009 roku rozpoczynamy nowy cykl bezpłatnych szkoleń.

Najbliższe terminy szkoleń to

Wieliczka / k. Krakowa - 20 stycznia 2009, godz. 10:00

Rzeszów - 23 stycznia 2009, godzina 10:00

szkolenia jablotron

Na szkolenia zapraszamy: 

  • Firmy instalacyjne,
  • Pracowników agencji ochrony,
  • Osoby, które miały już do czynienia z systemami sygnalizacji włamania i napadu a chcą zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe,
  • Osoby, które chcą zmienić zawód.

 

Szkolenia poświęcone będą systemowi OASiS i nowym rozwiązaniom jakie umożliwia centrala JA-82 w powiązaniu z takimi urządzeniami jak bezprzewodowa pasywna czujka podczerwieni z wbudowanym aparatem cyfrowym.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na dostosowanie programu do stopnia zaawansowania uczestników.

Celem szkoleń jest podniesienie kwalifikacji instalatorów z zakresu bezprzewodowych systemów alarmowych oraz przedstawienie możliwości połączenia zabezpieczeń elektronicznych z automatyką domową. Szkolenia mają charakter warsztatów poprzedzonych wykładam teoretycznym.

Po ukończeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat autoryzowanego instalatora systemów alarmowych, który upoważni Państwa do uzyskania większych rabatów na systemy alarmowe JABLOTRON.

Wśród uczestników losowane są nagrody. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny: 012 288 23 75 wew. 204 lub mailowy [email protected]

 


W przypadku zainteresowania szkoleniami w innych miastach niż wymienione, prosimy o kontakt telefoniczny: 012 288 23 75 wew. 204.